אודות

אייל רוזלס, מורה ומנהל הסדנה למשחק

אני אייל רוזלס ואני שמח על ההזדמנות להכיר ולספר לך מעט על הסדנה שלנו. אחרי למעלה מ20 שנה על הבמה ועל המסך [מצ"ב רזומה קצר בתחתית העמוד] ואחרי למעלה מעשור בו אני מלמד משחק בבתי ספר שונים ובאופן פרטי. החלטתי לפתוח בית ספר משלי.

בית ספר שונה!!!

כזה שיצית בתלמידיו את האהבה לבמה ולאומנות המשחק. עם תכנית לימודים עשירה, חוייתית ומגוונת. בית ספר ששם דגש על יחס אישי, על הקניית ביטחון עצמי, על גדילה והעצמה, תוך דאגה להתפתחות של כל תלמיד ותלמידה, בקצב שמתאים ונכון להם.
בסדנה אנו נותנים לתלמידים הזדמנות לעבוד עם מורים מקצועיים ומנוסים, באווירה בטוחה ונעימה, תוך יצירת חברים חדשים לחיים. אבל לא פחות חשוב… אפשרות להיחשף לתעשיית הבידור ולקבל הזדמנויות.

אני גאה לספר כי היום "הסדנה" עובדת במלוא הקיטור! בוגרינו (למעלה מ-600) משתלבים בתעשיה, נמצאים בסוכנויות שחקנים, בבתי ספר גבוהים למשחק, וחלקם אף יוצרים קולנוע ותיאטרון באופן עצמאי. זרענו בהם את האהבה למשחק ואת היכולת להמשיך לעשות ולהתקדם. אחרים זכו ממילא לחוויה מעצימה ומשדרגת, שיפרו את הביטחון העצמי שלהם בכלל ואת יכולות העמידה מול קהל בפרט.

בוגרי הסדנה המתאימים מצורפים לסוכנות שחקנים ש.ל.ש המשלבת שחקני תיאטרון ומסך מקצועיים לצד כישרונות חדשים שצמחו אצלנו בסדנה.

בואו לשפר את הבטחון העצמי, למתוח את גבולות האזור הבטוח ולעמוד בגאווה על הבמה ומול המצלמה!

תקציר רזומה אייל רוזלס

שחקן, במאי ומחזאי – בוגר הסטודיו למשחק של יורם לוינשטיין.

בקולנוע ובטלויזיה: "הבורר", "מלאך של אמא, "מבצע סבתא" ,"משחק החיים" ,"ללכת על המים" ,”המשאית", "על הקו", "האסונות של נינה" , "מיכאלה" , "לא לפני הילדים" ,”האלופה", "ארץ פצועה" "נמל הבית" , "האח של דריקס", ועוד… ועוד…

תיאטרון בית לסין: "עובד בשביל שניים", "שיינדלה" , "עלמה ורות", "אישה, בעל, בית"… הבימה – “תמונות מחיי הנישואים" ,ת. באר שבע – "אפריל הקסום", “קומדיה של טעויות", "השחף" תיאטרון חיפה: "איש הכריות" "מיץ מיץ לימונדה" "קרקס של יהודים" ועוד…

למידע נוסף שלחו את הפרטים ואנו ניצור קשר בהקדם

מגשימים את החלום!